Data publikacji w serwisie: 28 lutego 2024 r.

Erasmus_rekrutacja na studia na rok akademicki 24/25

Szanowni Państwo,
macie w swoich profilach w systemie Usosweb przyznane mobilności Erasmus. W związku z tym, że część uczelni (głównie hiszpańskich) cieszyła się dużym zainteresowaniem, niektórzy z Państwa otrzymali mobilność na uczelnię swojego drugiego, lub trzeciego wyboru.

Kilkoro z Państwa nie otrzymało miejsc. Powodem był: brak wystarczającej liczby miejsc, lub brak znajomości / deklaracji nauki języka danego kraju/ języka wykładowego, na wskazanej uczelni/uczelniach (tutaj chodzi o Hiszpanię i Francję). Tych z Państwa, proszę o kontakt mailowy, do jutra do godz. 9.00 i jeśli będziecie zainteresowani o wskazanie uczelni następnego wyboru.
Jeśli nie, możecie Państwo wziąć udział poprzez Usosweb w rekrutacji uzupełniającej (w dniach 15 do 22.03.24)
Od jutra godz. 15 (29.02.24) nie będę przez co najmniej dwa tygodnie dostępna z powodu poważnej choroby.

Koordynator Erasmus WNGiG

Poniżej znajdziecie Państwo listę uczelni, na które pozostały wolne miejsca. Uczelnia w Padwie przyjmuje tylko studentów z dziedziny: nauki o Ziemi.

Erasmus_rekrutacja_miejsca wolne_28.02.24