Data publikacji w serwisie: 4 marca 2020 r.

Wyniki rekrutacji na rok akademicki 2020/21-studia Erasmus+

Szanowni Państwo,
W załączonych poniżej plikach znajdziecie Państwo: wyniki rekrutacji na studia Erasmus+ oraz listę miejsc, które pozostały wolne po pierwszej rekrutacji.
Wszyscy z Państwa otrzymali miejsca.
Nie wszyscy z Państwa dostali się na uczelnię swojego pierwszego wyboru a spowodowane było to większą liczbą chętnych, niż miejsc którymi dysponujemy na danej uczelni w ramach umowy bilateralnej, ale mam nadzieję, że będziecie Państwo finalnie zadowoleni ze swoich wyborów.
Jeśli ktoś z Państwa chce zrezygnować z przyznanego miejsca, lub wymienić ja na inne (które pozostało nadal wolne po pierwszej rekrutacji, jest odpowiednie dla danego kierunku studiów, a we wniosku aplikacyjnym nie wzięliście go Państwo pod uwagę) bardzo proszę o przesłanie rezygnacji/chęci wymiany/mailowo, bezpośrednio do mnie do dnia 12.03.2020, na adres erazmgeo@amu.edu.pl
Pani Olga Szałata-Żukow, administrator Erasmus+, jest z powodu choroby nieobecna, zatem zwracajcie się Państwo w sprawie rekrutacji bezpośrednio do mnie.
Koordynator Erasmus+
Erasmus+_wyniki rekrutacji_03.03.2020_JS